Geriausių pasaulio universitetų QS 2021 sąraše Swiss Education Group prestižinės svetingumo verslo mokyklos

Geriausių pasaulio universitetų QS 2021 sąraše Swiss Education Group prestižinės svetingumo verslo mokyklos 1

Kovo 3 dieną paskelbtame naujausiame Pasauliniame universitetų reitinge „QS World University Rankings“ Swiss Education Group mokymo įstaigos užima penkias iš dešimtiesviršutinių pozicijų kategorijoje „Svetingumo valdymas“. Toks rezultatas atspindi ne tik puikią mokyklų siūlomų mokymo programų kokybę, bet ir tarptautinę reputaciją tarp geriausių darbdavių ir industrijos partnerių.

Swiss Hotel Management School (SHMS) užėmė ketvirtąją vietą bendrame reitinge, patekdama į geriausių pasaulio svetingumo ir pramogų industrijų valdymo mokymo įstaigų dešimtuką jau penktus metus iš eilės. Likusios Swiss Education Group mokyklos taip pat pasiekė įspūdingų reitingų, užimdamos vietas pirmajame dešimtuke: šeštąją vietą užėmė Hotel Institute Montreux, septintąją – César Ritz Colleges Switzerland, aštuntąją – Culinary Arts Academy Switzerland ir dešimtąją – neseniai į SHMS grupę įėjusi IHTTI School of Hotel Management.

Tokie išskirtiniai pasiekimai atspindi aukštą mūsų dėstytojų kolektyvo ir personalo profesionalumo lygį ir mokymo programų kokybę visose mokyklose. Per daugelį darbo metų mūsų mokyklos sukūrė glaudžius ryšius akademinėje srityje ir pačioje industrijoje, tuo užtikrindamos aktualiausią mokymo medžiagą, pagalbą studentams įsidarbinant, vystant karjerą ir formuojant tarptautinį absolventų tinklą.

Mes neapsakomai didžiuojamės mūsų mokyklų pasiekimais ir esame dėkingi už pagalbą mūsų mokslo ir industrijos partneriams iš viso pasaulio. Būdami Šveicarijoje stambiausia svetingumo verslo privati mokymosi institucija, mes realizuojame savo pašaukimą užtikrindami pasaulinio lygio išsilavinimą.

Yong´as Shen´as, Swiss Education Group generalinis direktorius.

Culinary Arts Academy Switzerland – vienintelis pasauliniuose reitinguose pripažintas kulinarijos institutas – tai pasaulinių standartų ir šveicariško požiūrio į kulinarijos meno dėstymą patvirtinimas. Mokykla skiria didelį dėmesį studentų praktinių ir dalykinių įgūdžių vystymui, taip puoselėdama įvairiapusiškus specialistus, galinčius tapti išskirtiniais virtuvės šefais ar savo
srities sėkmingais verslininkais.

Pasaulinis universitetų reitingas QS sukurtas kaip nepriklausomo kokybės vertinimo instrumentas milijonams besimokančiųjų, jų tėvams, dėstytojams ir valstybės pareigūnams, kuriems reikalingi duomenys jų sprendimų, susijusių su išsilavinimu, karjera ir bendra strategija, pagrindimui.

Kaip mes matome, ir Hotel Institute Montreux, ir César Ritz Colleges Switzerland, ir Culinary Arts Academy Switzerland, ir IHTTI School of Hotel Management šiais metais sustiprino savo pozicijas reitinge savo puikia reputacija švietimo srityje ir darbdavių tarpe, kas liudija ne tik aukštą teikiamo išsilavinimo kokybę, bet ir žada puikias karjeros perspektyvas gavus diplomą.

Jack´as Moran´as, QS spaudos sekretorius.

Šių metų reitingai liudija, kad geriausios šveicariškos svetingumo srities mokymo programos suteiks besimokantiesiems iš tiesų pasaulinio lygio išsilavinimą. Šių metų reitinguose Šveicarija pristatyta labai plačiai – ji yra 16-oje vietoje: į reitingą įeina 220 programų iš 30 mokymo įstaigų.

Sprendžiant pagal 100 geriausių programų reitingą, Šveicarija išsilavinimo srityje užima dešimtąją vietą tarp visų pasaulio šalių, suteiktą vertinant 121 programą iš 27 skirtingų mokymo įstaigų. Daugiau apie šių metų reitingus jūs galite sužinoti čia.