Grįžimas į kontaktines paskaitas

Grįžimas į kontaktines paskaitas 1Po sudėtingų metų džiaugiamės, kad pagaliau gavome Šveicarijos valdžios institucijų leidimą grįžti prie kontaktinių paskaitų.

Nuo balandžio 26 d. visos mūsų programos nuo šiol dėstomos tiesiogiai mūsų gražiuose studentų miesteliuose visoje Šveicarijoje. Tikimasi, kad tai tęsis visą pavasario semestrą, taip pat po vasaros atostogų visą rudens semestrą.

Mokyklos ir toliau imasi atsargumo priemonių pandemijai suvaldyti, mokiniai dėvi kaukes, PGR testai atliekami išvykstant iš miestelio ilgesniam nei 48 valandų laikotarpiui, taip pat kasdien atliekami karščiavimo testai siekiant užtikrinti mokinių ir mokytojų saugumą. Mokyklų kavinėse prie vieno stalo sėdi po du žmones, taip pat įvestos papildomos higienos taisyklės, reglamentuojančios maisto ir atsargų tvarkymą.

Grįžimas į kontaktines paskaitas 2Žvelgiame į ateitį ir dauguma dalykų grįžta į įprastas vėžes. Kalbant apie svetingumo industriją, žinoma, susiduriame su daugybe iššūkių. Kita vertus, turizmo sektorius kelis dešimtmečius džiaugėsi fantastišku augimu, todėl daugelis tiki greitu atsigavimu ir prisitaikymu, kuriame atsiras vietos profesionaliems ir aistringiems lyderiams.