Studijos užsienyje yra patirtis, kuri įgyjama ir už mokyklos sienų!

Studentai gali pasirinkti labiausiai jiems tinkantį iš šešių studijų miestelių prancūziškoje ir vokiškoje Šveicarijos dalyje. Mums svarbu, kad netoliese būtų aukščiausios pasaulinės klasės slidinėjimo trasų ir tiesiog energija pulsuojantis miestas.

Žinoma, SHMS Leisene galbūt labiau tinka slidinėjimo entuziastams, nes keltuvas į trasas yra vos už dešimties minučių kelio nuo mokyklos, o HIM puikiai tinka tiems, kurie nori mėgautis gyvenimu studentų miestelyje, tačiau kartu būti ir netoli linksmybių ir įvairiausių laisvalaikio pramogų.

Verbjė, Sankt Morico ir Zermato slidinėjimo kurortai yra populiarios studentų savaitgalio išvykų vietos, o mūsų „sporto ir poilsio“ biuras turi vienintelę užduotį – aktyvi studentų veikla po paskaitų. Futbolas, stalo teniso turnyrai, tenisas, golfas ir parasparniai – tai tik keli pavyzdžiai, kuo galima užsiimti laisvalaikiu.

Žinoma, taip pat yra galimybė lankytis mokyklos ar kitose sporto salėse, kad galėtumėte palaikyti formą ir pakaktų energijos studijoms.

Laisvalaikis ir sportas 2

 Studijuojant užsienyje svarbu keliauti, atrasti ir patirti. Tokie prisiminimai praturtina mūsų gyvenimą

Studentai mėgsta patys susiorganizuoti savaitgalio išvykas į Italiją ar Prancūziją. Tiek į Milaną, tiek į Paryžių dažnai kursuoja traukiniai, o studentams iš užsienio taikomos nuolaidoms bilietams. Mokykla taip pat organizuoja keliones ir išvykas, todėl puikių galimybių netrūksta. Kasmet rengiama vyno kelionė į Italiją, Austriją ar Prancūziją. Taip pat paprastai rengiame kelionę į JAV bei pažintinius profesinius vizitus į viešbučius Šveicarijoje. Kai kurios iš šių išvykų ir kelionių yra įskaičiuotos į studijų mokestį, kitas galima įsigyti už savikainą, jos yra laisvai pasirenkamos. Bet kokiu atveju, studijuodami čia, neišvengiamai susipažinsite su geriausiais Europos viešbučiais ir  pažinsite Centrinę Europą.

Studijuojant užsienyje svarbu keliauti, atrasti ir patirti.