Pasirinkite mūsų profesines studijas ir gaukite Šveicarijos maisto ir gėrimų studijų sertifikatą

Šiose intensyviose 18 savaičių trukmės maisto ir gėrimų vadybos studijose pasiruošite būsimai maisto ir gėrimų skyriaus vadovo tarptautinei karjerai 5 žvaigždučių viešbučiuose, prabangiuose kruiziniuose laivuose, renginių bendrovėse ir aukštos klasės restoranuose.

Teorinės ir praktinės paskaitos

Studijų mokykloje metu į programą įtraukti įvairūs teoriniai ir praktiniai kursai. Greta praktinės dalies, jūs mokysitės išlaidų valdymo, meniu planavimo, apskaitos pagrindų ir bendrojo aptarnavimo. SHMS, Šveicarijos viešbučių valdymo mokykla didelį dėmesį skiria asmeniniam ir profesiniam visų studentų tobulėjimui. Tai reiškia, kad kursas „Asmeninis tobulėjimas ir lyderystė“ yra labai svarbi studijų dalis. Čia jūs išmoksite būti geresniu ir efektyvesniu lyderiu, taip pat ugdysite savo asmenines savybes. Baigę šį praktinio kurso, aktualių teorinių temų ir lyderystės kurso derinį būsite pasirengę atlikti praktiką, o po jos – pradėti savo karjerą.

Noriu sužinoti daugiau apie studijas

Maisto ir gėrimų verslo vadyba

Dvylikos mėnesių tarptautinė apmokama praktika – vadybos praktika

Po penkių mėnesių mokykloje Šveicarijoje visi studentai atlieka dvylikos mėnesių tarptautinę apmokamą praktiką. Ši praktika dažnai vyksta kaip vadybos praktika 5 žvaigždučių viešbučių ar prabangių kurortų maisto ir gėrimų skyriuose. Pasitelkę platų mokyklos tarptautinį kontaktų tinklą, turėsite galimybę atlikti praktiką būtent ten, kur norėsite bet kurioje pasaulio vietoje, taip pat mokysitės, kaip tapti lyderiu šioje industrijoje. Tai yra visiškai unikali galimybė įgyti pasaulinio lygio tarptautinės patirties!

Paraiškos dokumentai:

  • Vidurinio išsilavinimo brandos atestatas
  • Gyvenimo aprašymas
  • Motyvacinis laiškas
  • Paso kopija
  • Užpildyta paraiškos forma
Pateikite studijų paraišką jau šiandien!