Natūralūs namų tvarkymo sprendimai ekologiškesniai ateičiai

Natūralūs namų tvarkymo sprendimai ekologiškesniai ateičiai 1Mes mokiname naujos kartos svetingumo lyderius suprasti, kokį namų tvarkymo produktai turi poveikį aplinkai ir mūsų sveikatai. Ką galima naudoti siekiant pakeisti kenksmingas chemines medžiagas, esančias mūsų naudojamuose produktuose? Tania Thompson, dėstanti Tvaraus svetingumo ir turizmo industrija César Ritz Colleges Switzerland, Le Bouveret mieste, dalijasi savo patirtimi ir paaiškina, kas yra „Green Housekeeping“ projektas.

Papasakokite mums apie „Green Housekeeping“ projektą.

Kai manęs paprašė dėstyti Tvaraus svetingumo ir turizmo industrija, norėjau suprasti kaip turinį paversti aktualiu ir prieinamu studentams, todėl nusprendžiau sutelkti dėmesį namų tvarkymui.

Šiuo metu studentai tiria įvairias chemines medžiagas, kurios yra naudojamos valymo produktuose, analizuoja etiketes, nustato naudojamas sudedamąsias dalis, studentų užduotis yra surasti alternatyvius sprendimus.

Mes dirbame su karta, kuri labai gerai išmano apie dabartinę aplinkos krizę ir yra nusiminusi dėl to, kad ankstesnės kartos nebuvo atsargesnės. Šie projektai įgalina juos žinoti, kad jie gali pakeisti esamą situaciją.

Dauguma mūsų studentų taps vadovais ir užims pozicijas, kur galės taikyti alternatyvius sprendimus darbo vietoje. Jie supras, kad ekologiškas namų tvarkymas yra ne tik apie aplinkos apsaugą, bet ir darbuotojų sveikatos išsaugojimą. Kai naudojame produktą, yra labai svarbu atsižvelgti į jo saugumą. Suprasti kas yra nurodyta etiketėje, sužinoti sudedamąsias medžiagas ir kaip jos veikia aplinką, sveikatą, o tada nuspręsti kokios galimos alternatyvos.

Natūralūs namų tvarkymo sprendimai ekologiškesniai ateičiai 2

Kas įkvėpė jus tyrinėti „Green Housekeeping“?

Kaip aplinkos apsaugos mokslininkė, aš buvau jautri ekologiškų namų tvarkymo klausimais. Nors tradicinės valymo priemonės yra veiksmingos, aš visada paklausiu savęs, kaip jos kenkia aplinkai, kai patenka į kanalizaciją. Todėl, pradėjau tirti alternatyvius produktus, išbandyti ir stebėti, kaip jie veikia. Aš supratau, kad jie yra tokie pat veiksmingi kaip cheminės medžiagos, nors gali prireikti daugiau laiko, norint gauti tokį pat švarų paviršių. Pavyzdžiui, actas yra vienas iš veiksmingiausiu natūralių produktų, kurį reikia naudoti reguliariai.

Aš supratau, kad patiems gaminti alternatyvius netradicinius produktus reikalauja truputį daugiau laiko, bet galų gale tai atsiperka. Norint pasirinkti kur kas natūralesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą, turime pakeisti ir pritaikyti savo mąstyseną.

„Realiai, esame patogumo kultūros kartos atstovai, todėl negalime pakeisti dalykų per vieną naktį. Pokyčiai vyksta palaipsniui“.

Tania Thompson rekomenduoja išbandyti sukurto buitinio daugiafunkcinio valiklio natūralaus valymo receptą:

Sudedamosios dalys

60 ml (4 arbatos šaukšteliai) indų ploviklio (tikslinga naudoti natūraliai kvepiantį, kaip lavandos).
125 ml (1/2 puodelis) citrinos sulčių.
250 ml (1 puodelis) baltojo acto.
300 ml (1.5 puodelis) vandens.

Nurodymai

Sumaišyti ir supilti į butelį su purškimo antgaliu, ir naudoti valant daugumą paviršių.

 

César Ritz Colleges Switzerland, kaip aukštojo mokslo įstaigos misija yra formuoti ateities pasaulio lyderiu kartas, rodyti pavyzdį. ”Mes esame tikri, tvarumas yra labai svarbus svetingumo ir turizmo sričių ateičiai, tad didžiuojamės būdami „Green Globe“ narė, aukščiausio pasaulio svetingumo standartu”. César Ritz Colleges Switzerland tapo „Green Globe“ narė 2019 metais, Le Bouveret miestelis didžiuojasi turėdamas sertifikatą.

Sužinokite daugiau apie César Ritz Colleges Switzerland tvarumo įsipareigojimus.