Nuo pirmojo kontakto iki diplomo įteikimo ir vartų į pasaulį – mes esame kartu su jumis visame kelyje!

Esame pasaulinio lygio svetingumo mokyklų tinklas ir domimės kiekvienu studentu asmeniškai. Jau nuo pirmojo kontakto lydime jus iki pat diplomo įteikimo dienos ir jūsų tarptautinės karjeros pradžios. Mes daug keliaujame po Baltijos šalis, mūsų studijų konsultantai mielai su jumis susitiktų asmeniškai iki paraiškos pateikimo.

Norite studijuoti mūsų studijų programas?

Registruokitės asmeniniam susitikimui jūsų gimtajame mieste. Kreipkitės į mus [email protected] arba pasinaudodami šiame puslapyje esančia forma. Mes jums padėsime viskuo, ko prireiks!

Paraiškos etapai

Jūsų paraiškos etapai

  1. Paraiškos dokumentus siųskite mums el. paštu. Tada mes kartu peržiūrėsime, ko reikia ir kaip užpildyti jūsų paraiškos dokumentus.
  2. Pranešimą dėl priėmimo į studijas gausite el. paštu.
  3. Mes susitarsime dėl pokalbio telefonu, kad aptartume priėmimą ir jūsų klausimus, kurių galbūt turėsite, prieš jums galutinai apsisprendžiant studijuoti čia.
  4. Prie priėmimo pranešimo pridedama sąskaita sumokėti depozito mokesčiui. Sumokėdami depozito mokestį, jūs patvirtinate ir užsitikrinate savo studijų vietą, vėliau gausite galutinį priėmimo pažymėjimą.

* Vizitas mokykloje

Siūlome visiems besidomintiems, priimtiems ir gavusiems patvirtinimą aplankyti mūsų keturias mokyklas. Jums kainuos tik kelionė iki mokyklos ir iš jos. Mes suteikiame viešbutį, maitinimą ir transportą tarp mokyklų.

Kontaktai

Užpildykite formą ir atsiųskite. Mes jums padėsime pateikti paraišką!