Swiss Hotel Management School (SHMS) yra viena gražiausių, žinomiausių ir prestižiškiausių viešbučių verslo valdymo mokyklų pasaulyje. Studijų aplinka čia dvelkia Šveicariška elegancija ir prabanga. Ir visa tai yra apsupta neregėto grožio Šveicarijos Alpių kraštovaizdžio.

Platus studijų programų spektras – verslo rinkodara su renginių organizavimo specializacija, kurortų ir SPA valdymas bei gastronomijos mokslas – suteikia studentams galimybę įgyti pažangiausių kompetencijų, kurių reikalauja daugelis prestižinių bei tarptautinių viešbučių tinklų.

Swiss Hotel Management School yra viena tradiciškiausių viešbučių vadybos mokyklų Šveicarijoje, kasmet pritraukianti studentų iš daugiau kaip 80 šalių. Tai sukuria unikalią studijų aplinką, kurioje daug dėmesio skiriama tarptautinei patirčiai ir skirtingų kultūrų mainams. Istorinė pilis, Ko (Caux) studijų miestelis yra virš Montrė ir Ženevos ežero, nuo kurių atsiveria nuostabūs Alpių vaizdai.

Studentai įgyja teorinių ir praktinių žinių, kurių reikia norint tapti sėkmingu viešbučio vadovu, mokosi itin šiuolaikiškose mokyklos erdvėse ir praktikuojasi virtuvėse bei restoranuose, kur įžymybės ir karališkieji asmenys aptarnaujami jau daugiau nei šimtą metų. Mokykloje yra SPA, sporto salės bei didelės konferencijų erdvės, kuriose studentai organizuoja renginius. Trijuose mokykloje esančiuose restoranuose studentai gali papusryčiauti, papietauti ir pavakarieniauti.

Apsilankykite SHMS Šveicarijoje!
SHMS - Swiss Hotel Management School 2
SHMS - Swiss Hotel Management School 3
SHMS - Swiss Hotel Management School 4
SHMS - Swiss Hotel Management School 5
SHMS - Swiss Hotel Management School 6
SHMS - Swiss Hotel Management School 7
SHMS - Swiss Hotel Management School 8
SHMS - Swiss Hotel Management School 9
SHMS - Swiss Hotel Management School 10
SHMS - Swiss Hotel Management School 11
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
PlayPause
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
previous arrow
next arrow

 

Swiss Hotel Management School - Apple Distinguished School

Išskirtinė „Apple“ mokykla

Swiss Hotel Management School šį pripažinimą pirmą kartą gavo 2017 m. Toks įvertinimas suteikiamas mokykloms, kurios įgyvendina „Apple“ mokymosi su technologijomis viziją ir yra laikomos novatoriškiausiomis pasaulyje. Šis prestižinis pripažinimas galioja trejus metus, per kuriuos mokykla yra reguliariai tikrinama, kad būtų laikomasi aukštų reikalavimų.

SHMS derina praktinį mokymą studijų miestelyje su technologijomis, taikydama interaktyvius pristatymus ir daug kitų priemonių. Nuo 2014 m. visi studentai gauna „iPad“, kuriais gaili naudotis teorinių ir praktinių kursų metu.

Parašykite mums

Oficialūs mokyklos bendradarbiavimo partneriai yra: