Sparčiai auganti industrija

Viešbučių, restoranų, paslaugų ir patirties industrijos tarptautiniu mastu vadinamos „Svetingumo industrija“. Kelis dešimtmečius svetingumo verslo industrija parodė stiprų augimą visame pasaulyje.

Dabartinė padėtis

Svetingumo verslo industrija siekia greito atsigavimo ir tolesnės plėtros ateinančiais metais, suteikdama puikias karjeros galimybes išsilavinusiems ir ambicingiems lyderiams.

Nors kelias į priekį daugumai verslų nėra aiškus; mes tikimės, kad iššūkiai gali ir bus paversti galimybėmis kelionių ir turizmo sektoriuje. Sektorius pasisuks, išsities, prisitaikys ir galiausiai grįš dar stipresnis.

/Pasaulio kelionių ir turizmo taryba

Karjeros ekspertų pagalba nuo pat pirmos dienos

Visose mūsų mokyklose yra karjeros ekspertai, padedantys studentams atlikti praktiką ir planuoti karjerą. Ekspertai suteikia pagalbą ne tik asmeniniais, bet ir profesijos klausimais, o taip pat supažindina su Tarptautiniu Karjeros Forumu galimybėmis ir mūsų unikaliu industrijos partnerystės tinklu.

Stiprus tarptautinis tinklas

„Swiss Education Group“ siūlo gerai įsitvirtinusį tarptautinį partnerystės tinklą, prieinamą visiems mūsų studentams. Tiek dabartiniams studentams, tiek absolventams atveriame duris į prestižiškiausias darbo vietas visame pasaulyje.