Pasaulinis prestižinių viešbučių ir restoranų verslo valdymo mokyklų tinklas

SEG (Swiss Education Group) veiklą pradėjo 1982 m. Šiandien – tai viena iš geriausių akademinių institucijų pasaulyje, garsėjanti prestižinėmis svetingumo studijomis. Keturiose SEG aukštojo mokslo prestižinėse mokyklose studentai renkasi kulinarijos meno mokslą, viešbučių ir restoranų valdymo ar viešbučių dizaino, kūrybos ir pramogų industrijos studijas.

„Swiss Hospitality Touch“

Visame pasaulyje pripažintas „Swiss Hospitality Touch“ (liet. Šveicariškas svetingumo prisilietimas) – tai 100 proc. šveicariška nuosavybė, garantuojanti studentams svetingumo studijų kokybę.

Visos penkios mokyklos su septyniais mokyklų miesteliais yra įsikūrusios Šveicarijoje, šeši miesteliai prancūziškoje ir septintasis miestelis vokiškoje šalies dalyje. Tai suteikia studentams galimybę pasirinkti būtent jiems tinkantį miestelį. Tik nuo jūsų priklauso, kur norite mokytis – kosmopolitiškame mieste ar netoli prabangaus slidinėjimo kurorto…

Daugiakultūrė studijų aplinka

Kiekvienais metais sulaukiame virš 5000 studentų iš daugiau nei 80 šalių, todėl studijos tampa daugiakultūre ir tarptautine patirtimi. Šveicariškos švietimo tradicijos išlaikymas, teorinių ir praktinių studijų programos mums yra savaime suprantamas dalykas, todėl mūsų studentai ir yra tokie patrauklūs darbdaviams tarptautinėje darbo rinkoje. Visose mokyklose atliekami itin nuodugnūs patikrinimai, jos sertifikuojamos, kad būtų užtikrinta, jog studentai įgis visų pripažintą aukšto standarto šveicarišką išsilavinimą.

„NK Hospitality Consulting“ –paslaugų verslo konsultacijos – Kvalifikuotas tyrimas ir profesinis orientavimas

„NK Hospitality Consulting“ priklauso ir jai vadovauja Levi Nikitin ir Maria Kritikou. Mes abu buvome SEG (Swiss Education Group) studentai, o po savo karjeros tarptautiniame viešbučių versle, jau kuris laikas sėkmingai dirbame tik su SEG, kad galėtume padėti studentams iš Skandinavijos bei Baltijos šalių rasti savo kelią. Kai studentas kreipiasi į mus, jis tiesiogiai bendrauja su mokykla, gauna atnaujintą informaciją ir kvalifikuotas rekomendacijas. Mūsų rekomendacijos studentams yra nemokamos, nėra paraiškos ar registracijos mokesčių. Todėl studentams galime pasiūlyti tai, kas jiems labiausiai tinka. Mūsų asmeninis įsitraukimas ir asmeninis domėjimasis kiekvienu studentu sukuria unikalius santykius tiek su studentu, tiek su tėvais, mes visada esame šalia ir lengvai pasiekiami.