Kulinarijos pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriama vegetariškiems receptams, todėl atsirado specializuotos vegetariško maisto gaminimo studijų programos poreikis. Yra daugybė įvairių priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių renkasi vegetarišką maistą, todėl atsiranda ir gerai paruoštų šios srities virėjų poreikis. Nuo 2020 m. galite studijuoti pagal visiškai naują mūsų mokymo programą Šveicarijos Kulinarijos Meno Akademijoje, kuria mes labai didžiuojamės!

Šių intensyvių vegetariškos kulinarijos studijų metu įgysite tarptautinį vegetariškos virtuvės virėjo išsilavinimą. Programa apima 6 mėnesių studijas Buvrė (Le Bouveret) miestelyje ir vienerių metų praktiką bet kurioje jūsų pageidaujamoje pasaulio vietoje.

Turintiems patirties

Jei jau turite patirties, jums gali būti užskaityti kai kurie kursai. Kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos čia.

SUSIDOMĖJOTE? SUSISIEKITE!

Vegetariško kulinarijos meno programa

Praktinės paskaitos

Studijų metu įgytos teorinės žinios, puikiai derinamos su atliekama praktika. Viena tokių yra ir ši programa, kuri labiausiai orientuota į praktiką, tačiau yra ir teorijos kursų.

Studijų trukmė yra du semestrai, vienas semestras trunka 11 savaičių.

Per pirmąjį semestrą akademijoje mokomasi pagrindinių dalykų: pjaustymo technikos, maisto ruošimo metodų, maisto produktų saugumo ir higienos. Jūs išmokstate kepimo pagrindų. Daug dėmesio šioje programoje skiriama kulinarinėms tendencijoms, sveikam maistui ir specialiajam maistui. Pabaigus šį semestrą jums įteikiamas „Certificate of Vegetarian Culinary Arts Essentials” („Vegetariškos kulinarijos meno pagrindų sertifikatas“).

Studijos tęsiamos antrąjį, paskutinįjį, semestrą, kurio specializacija yra tarptautinis vegetariško maisto ruošimas, o tema – „Profesionalus virtuvės šefas“. Jūs dar labiau pagilinsite savo žinias sveiko maisto ir specialiojo maisto srityse bei išmoksite ruošti klasikinius desertus. Taip pat įgysite unikalios vadovavimo virtuvei patirties bei išskirtinių žinių apie alų, vynus ir kokteilius.

Daugiau informacijos apie vegetariško kulinarijos meno programą

Dvylikos mėnesių tarptautinė apmokama praktika

Po dviejų semestrų akademijoje jūs atliksite dvylikos mėnesių apmokamą praktiką. Mūsų studentams praktikos vietą susirasti padeda neįtikėtinas Swiss Education Group turimas kontaktų tinklas. Galimybės yra begalinės, dažnai praktika atliekama arba prabangiuose 5 žvaigždučių viešbučių restoranuose, arba „Michelin“ restoranuose visame pasaulyje. Tai suteiks jums itin vertingos patirties, kad galėtumėte siekti tarptautinės vegetariškos virtuvės šefo karjeros!

Po praktikos jums bus įteiktas „Vegetariškos kulinarijos meno diplomas“.

Užsisakykite brošiūrą