Verslo ekonomikos ir vadybos studijos HIM, viešbučių vadybos institute Montrė. Su rinkodaros ir prabangos verslo, finansų ar žmogiškųjų išteklių specializacija.

Studijuokite HIM, viešbučių vadybos institute Montrė ir tegul tai bus tarptautinės verslo ekonomikos ir vadybos karjeros pradžia su specializacija šiose srityse:

 • finansų analizės ir gerovės vadybos specializacija (bendradarbiaujant su „Banque Privée Edmond de Rothschild“ ir „Swiss Sustainable Finance“);
 • žmogiškojo kapitalo ir plėtros specializacija (bendradarbiaujant su „Four Seasons Hotels and Resorts“);
 • prabangių prekės ženklų vadybos specializacija (bendradarbiaujant su Montrė džiazo festivaliu, „Tag Heuer“ ir „John Paul“);
 • senjorų gyvensenos sektoriaus vadyba (bendradarbiaujant su „Resort Lifestyle Communities“).

HIM programai būdingas tiesioginis kontaktas su verslo bendruomene. Studentai dirba kartu su mokyklos partneriais, kad išlavintų savo specialiuosius įgūdžius. Programoje numatytos dvi apmokamos praktikos po šešis mėnesius. Studentams suteikiama galimybė praktiškai realybėje pritaikyti auditorijose įgytas teorines žinias. Tai akademinė programa, sujungianti Šveicarijos svetingumo ir aptarnavimo kompetenciją ir amerikietišką lyderystės, organizavimo, administravimo ir verslo pojūtį.

Parašykite mums

Verslo ekonomika ir valdymas - bakalauro studijos

Po dvejų metų HIM studentai įgyja:

 • vienerių metų darbo patirtį;
 • du rekomendacinius laiškus;
 • Šveicarijos viešbučių veiklos vadybos diplomą.

Po trejų metų HIM studentai, greta jau minėtų dalykų, įgyja:

 • akademinį akredituotą bakalauro diplomą (BBA) Nortvudo universitete (JAV);
 • HIM viešbučių vadybos instituto Montrė bakalauro laipsnį;
 • Amerikos viešbučių ir apgyvendinimo asociacijos, AH & LA (JAV), diplomą.

Profesionalūs partneriai

HIM, viešbučių vadybos instituto Montrė programos ir jų specializacijos rengiamos kartu su žymiausiomis savo srities kompanijomis pasaulyje. Formuojant studijų programas mūsų partneriai aktyviai įsitraukia, įmonių atstovai atvyksta į mokyklą, kad suteiktų studentams praktinės patirties savo specializacijos srityje. Mūsų partneriai HIM viešbučių vadybos instituto Montrė yra:

Registruokitės atvirų durų dienose

Šveicarijos viešbučių veiklos vadybos diplomas – 1 metai, iš kurių 6 mėnesių praktika

Po vienerių metų studijų, iš kurių 6 mėnesius trunka apmokama praktika, studentai įgyja Šveicarijos viešbučių veiklos diplomą. t. y., žinias, kaip efektyviai vadovauti kasdienei viešbučio ir restorano veiklai. Tai yra pagrindas ir kertiniai akmenys, kuriais remiasi tolesnis akademinis išsilavinimas ir tarptautinė karjera.

Šveicarijos aukštojo tarptautinės viešbučių vadybos mokslo diplomas (su specializacija) – 2 metai, iš kurių 1 metų praktika

Įgiję Šveicarijos diplomą, studentai tęsia studijas dar du teorijos semestrus ir tada gauna Šveicarijos aukštojo mokslo diplomą. Šiose studijose pasirenkate specializaciją: finansų, personalo išteklių, prabangių prekės ženklų vadybos ar senjorų gyvensenos vadybos kryptį. Ši programa yra tradicinis šveicariškas išsilavinimas, egzistuojantis jau daugiau kaip 100 metų tarptautiniame viešbučių versle.

Viešbučių verslo ekonomikos bakalauro programa (su specializacija) – 3 metai, iš kurių 1 metų praktika

Verslo studijos kartu su svetingumo paslaugų studijomis. Jūs įgyjate bakalauro laipsnį viešbučių vadybos institute Montrė ir amerikietišką bakalauro laipsnį Nortvudo universitete. Programa taip pat suteikia galimybę pasirinkti finansų, personalo išteklių, prabangių prekės ženklų vadybos ar senjorų gyvensenos vadybos specializaciją. Tai puikios studijoms jums, norintiems gauti platų išsilavinimą ir svajojantiems apie tarptautinę karjerą.

Paraiškos dokumentai:

 • vidurinio išsilavinimo brandos atestatas;
 • gyvenimo aprašymas;
 • galiojančio paso kopija;
 • motyvacinis laiškas.
Susisiekite su mumis