Šveicarijos viešbučių vadybos mokykla SHMS – tai mokykla, skirta kūrybingiems ateities lyderiams.

Tai svetingumo paslaugų dizaino vadybos studijos. Programa SMHS buvo parengta kartu su žymiausiais viešbučių verslo atstovais. Kai paklausėme įmonių, kokių savybių jie tikisi iš būsimųjų lyderių, buvo paminėtos tokios savybės: kūrybiškumas, geros personalo vadybos savybės, gebėjimas įgyvendinti koncepcijas ir projektus, tai – toks lyderis, kuris pasiekia, jog darbai būtų atlikti. Šveicarijos svetingumo paslaugų ir dizaino vadybos programoje būtent tokių įgūdžių studentai ir mokosi. Viešbučių vadybos programa su visais praktiniais jos aspektais, tarptautine lyderystės metodika bei gerai išvystytu bendradarbiavimu su kai kuriais žinomiausiais pasauliniais prekių ženklais yra visiškai unikali SHMS.

Viešbučių ir dizaino vadyba – bakalauro studijos

Po dvejų metų studijų SHMS studentai įgyja:

  • vienerių metų darbo patirtį;
  • du rekomendacinius laiškus;
  • Šveicarijos viešbučių veiklos vadybos diplomą.

Po trejų metų SHMS studentai, greta minėtų dalykų, įgyja:

  • akademinį bakalauro diplomą BA (HONS), akredituotą Anglijos Derbio universitete;
  • Šveicarijos viešbučių vadybos mokyklos SHMS Caux bakalauro diplomą;
  • Amerikos viešbučių ir apgyvendinimo asociacijos, AH & LA (JAV), diplomą.

Mes taip pat siūlome pobakalaurines ir magistro studijas, kurių programas galite rasti čia:

Viešbučių ir dizaino vadyba – magistrantūra

Jei norite sužinoti daugiau apie programą, užpildykite susidomėjimo paraišką ir parašykite vienam iš mūsų studijų konsultantų.

Parašykite mums

Programos partneriai

Unikalios SHMS programos pagrindas yra mūsų oficialūs partneriai, kurie dalyvavo kuriant programą ir aktyviai dalyvauja skaitydami paskaitas, pažintinių vizitų metu ir suteikdami galimybę studentams dirbti tiesiogiai su mūsų partneriais projektuose ir studijose. Mūsų partneriai SHMS yra:

Registruokitės atvirų durų dienose

Šveicariškas tarptautinių viešbučių paslaugų vadybos diplomas – 2 metai, iš kurių 1 metų praktika

Po dviejų metų studijų, iš kurių vienerius metus trunka apmokama praktika, studentas gauna Šveicarijos viešbučių veiklos vadybos diplomą, t. y., žinias, kaip efektyviai vadovauti kasdienei viešbučio ir restorano veiklai. Tai yra pagrindas ir kertiniai akmenys, kuriais remiasi tolesnis akademinis išsilavinimas ir tarptautinė karjera.

Šveicarijos aukštojo viešbučių ir dizaino vadybos mokslo diplomas–- 2,5 metų, iš kurių 1 metų praktika

Gavęs savo šveicarišką diplomą, studentas tęsia teorines studijas dar vieną semestrą ir tuomet įgyja Šveicarijos aukštojo mokslo diplomą. Šių studijų metu įgyjama viešbučių ir dizaino vadybos specializacija ir aukščiausio lygio kompetencija šioje srityje. Ši programa yra tradicinis šveicariškas išsilavinimas, egzistuojantis jau daugiau kaip 100 metų tarptautiniame viešbučių versle.

Viešbučių ir dizaino vadybos bakalauro programa – 3 metai, iš kurių 1 metų praktika

Ši unikali programa, ruošianti kūrybiškus lyderius, parengta išskirtinai bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio viešbučių vadovais ir viešbučių tinklais. Prekės ženklo kūrimas, interjero dizainas ir „AutoCad“ yra tik keletas iš siūlomų įdomių kursų. Žinoma, pagrindas yra viešbučių vadybos studijos. Baigę šias studijas, studentai gali pasirinkti toliau siekti magistro laipsnio vienoje iš SEG mokyklų arba bet kuriame pasaulio universitete, kadangi studijų metu surenka visą akademinių kreditų sumą (180 ECTS).

Paraiškos dokumentai:

  • Vidurinio išsilavinimo brandos atestatas;
  • Gyvenimo aprašymas;
  • Galiojančio paso kopija;
  • Motyvacinis laiškas.
Susisiekite su mumis