Tarptautinio viešbučių ir dizaino  verslo vadybos magistras

Išmokite susikurti ir sėkmingai plėtoti savo verslą

Ši programa suteikia studentams galimybę tapti naujos kartos prabangios svetingumo industrijos vadovais. Programa suteikia unikalią galimybę ugdyti tikslų dizaino suvokimą, taikant pagrindinius interjero dizaino modulius, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir strategijas prabangių viešbučių vadyboje.

Penkių žvaigždučių studijos viešbučių dizaino vadybos srityje

Šveicarijos viešbučių vadybos mokyklos SHMS programa apjungia esmines viešbučių vadybos žinias su praktiniu ir kasdienės veiklos mokymu. Pagilinkite savo analitinius ir problemų sprendimo gebėjimus ir papildykite juos, pritaikydami prabangių viešbučių dizaine. Baigę studijas jūs būsite pasirengę užimti geriausias pozicijas konkurencingoje aplinkoje, kad tinkamai atitiktumėte multikompetentingų vadovų paklausą.

Viešbučių ir dizaino vadyba – magistrantūra

Programos partneriai

Unikalios SHMS programos pagrindas yra mūsų oficialūs partneriai, kurie dalyvavo kuriant programą ir aktyviai dalyvauja skaitydami paskaitas, pažintinių vizitų metu ir suteikdami galimybę studentams dirbti tiesiogiai su mūsų partneriais projektuose ir studijose. Mūsų partneriai SHMS yra:

Parašykite mums

Tarptautinės viešbučių ir dizaino vadybos pobakalaurinės studijos – 1 metai, iš kurių 6 mėnesiai praktikos

SHMS pobakalaurinės studijos studentams, jau turintiems bakalauro laipsnį arba bent trejų metų darbo patirtį, suteikia galimybę intensyviomis vadybos studijomis pradėti savo vadovo karjerą svetingumo paslaugų srityje. Keturios pagrindinės programos temos yra viešbučių vadyba, maisto ir gėrimų žinios, viešbučių veiklos ir dizaino vadyba. Akademiniai dalykai derinami su praktinėmis žiniomis, todėl studijuojantiesiems suteikiamas geras pagrindas, reikalingas sėkmingai karjerai vadovaujančiose pozicijose viešbučių ir svetingumo paslaugų vadybos srityje.

Viešbučių ir dizaino vadybos verslo ekonomikos magistro programa – 1 metai, iš kurių 6 mėnesiai praktikos

Ši magistrantūros programa parengta ir skirta studentams, siekiantiems įgyti aukšto lygio teorinių žinių prabangos vystymo, viešbučių dizaino ir lyderystės srityse, kurios yra būtinos aukščiausių pozicijų vadovams. Studijuojantieji turi galimybę tobulinti analizės, kritinio vertinimo, profesionalių metodų taikymo įgūdžius ir teorines žinias, reikalingas ryžtingai priimti problemų sprendimus ir plėtoti svetingumo verslą. Programa sukurta bendradarbiaujant su tarptautiniais SHMS partneriais ir yra jų patvirtinta bei akredituota.

Priėmimo kriterijai: pobakalaurinės studijos, magistrantūros programa:

  • Bakalauro laipsnis arba mažiausiai trejų metų darbo patirtis atsakingoje pozicijoje svetingumo paslaugų srityje;
  • Rekomenduojamas minimalus amžius: 21 metai;
  • Anglų kalbos lygis: VG („labai gerai“) B lygiu vidurinėje mokykloje arba TOEFL 500+, IELTS 5.0 arba 50+ „Oxford Online Placement Test“ (OOPT), SEG siūlo tai nemokamai;
  • Vidurinės mokyklos brandos atestatas;
  • Motyvacinis laiškas;
  • Gyvenimo aprašymas;
  • Galiojančio paso kopija;
Susisiekite su mumis