Studijuokite viešbučių ir renginių vadybą Montrė rūmuose – Šveicarijos viešbučių vadybos mokykloje SHMS.

SHMS garsėja visame pasaulyje suteikiamu išsilavinimu svetingumo paslaugų ir renginių vadybos srityje. Mes deriname teoriją ir praktiką, todėl studentai įgyja gilesnį dalyko supratimą ir tvirtą būsimos karjeros pagrindą. Studijos vyksta dviejuose tradiciniuose Šveicarijos rūmų tipo viešbučiuose Ko ir Leisene. Gražios pokylių salės, didelis teatras, puikiai įrengtas SPA centras ir restoranai su įvairiausiomis virtuvėmis –pačios geriausios sąlygos studentams. Kartu su stipriu britų universitetu partneriu siūlome unikalias karjeros galimybes. Mes siūlome įdomių programų, pagrįstų tarptautiniu mastu pripažintomis Šveicarijos tradicijomis ir orientuotų į pasaulines tendencijas, verslo strategiją ir vadovavimą veiklai. SHMS garantuoja visapusišką viešbučių ir renginių valdybos išsilavinimą.

Viešbučių ir renginių vadyba – bakalauro studijos

Po dvejų metų studijų SHMS studentai įgyja:

  • vienerių metų darbo patirtį;
  • du rekomendacinius laiškus;
  • Šveicarijos viešbučių vadybos diplomą.

Po trejų metų SHMS studentai, greta minėtų dalykų, įgyja:

  • akademinį bakalauro diplomą, akredituotą Anglijos Derbio universitete;
  • Šveicarijos viešbučių vadybos mokyklos SHMS bakalauro diplomą;
  • Amerikos viešbučių ir apgyvendinimo asociacijos, AH & LA (JAV), diplomą.

Mes taip pat siūlome pobakalaurines ir magistro studijų programas.

Viešbučių ir renginių vadyba – magistrantūros studijos

Jei norite sužinoti daugiau apie programą, užpildykite susidomėjimo paraišką ir parašykite mums.

Parašykite mums

Programos partneriai

Tarptautinis viešbučių verslas SHMS, Šveicarijos viešbučių vadybos mokyklą, vertina kaip vieną iš tų mokyklų pasaulyje, kurių studentus jie nori įdarbinti savo versle. Programa mokykloje rengiama kartu su mūsų partneriais, kurie aktyviai dalyvauja skaitydami paskaitas, pažintiniuose vizituose ir siūlydami praktikos vietas. Mūsų partneriai yra:

Užsisakykite atvirų durų dienų datą

Šveicariškas viešbučių paslaugų vadybos diplomas – 2 metai, iš kurių 1 metų praktika

Po dviejų metų studijų, iš kurių vienerius metus trunka apmokama praktika, studentas gauna Šveicarijos viešbučių veiklos vadybos diplomą, t. y., žinias, kaip efektyviai kasdien vadovauti viešbučiui ir restoranui. Tai yra pagrindas ir kertiniai akmenys, kuriais remiasi tolesnis akademinis išsilavinimas ir tarptautinė karjera.

Šveicarijos aukštojo viešbučių vadybos arba viešbučių ir renginių vadybos mokslo diplomas – 2,5 metų,  iš kurių 1 metų praktika

Gavę savo šveicarišką diplomą, studentai tęsia teorines studijas dar vieną semestrą ir tuomet įgyja Šveicarijos aukštojo mokslo diplomą. Jose pasirenkama specializacija – svetingumo paslaugų arba viešbučių ir renginių kryptis. Ši programa yra tradicinis šveicariškas išsilavinimas, egzistuojantis jau daugiau kaip 100 metų tarptautiniame viešbučių versle.

Šveicarijos viešbučių vadybos arba viešbučių ir renginių vadybos bakalauro (HONS) diplomas – 3 metai, iš kurių 1 metų praktika

Tai yra mūsų bakalauro diplomo atitikmuo ir jis įgyjamas po trejų metų studijų. Paskutinį semestrą bendradarbiaujama su mūsų akademiniu partneriu Anglijos Derbio universitetu ir tuomet jau surenkate visus akademinius kreditus diplomui gauti (180 ECTS)

Paraiškos dokumentai:

  • Vidurinio išsilavinimo brandos atestatas;
  • Gyvenimo aprašymas;
  • Galiojančio paso kopija;
  • Motyvacinis laiškas.
Susisiekite su mumis