César Ritz, įžymiojo „Ritz Paris“ viešbučio įkūrėjas, dažnai apibūdinamas kaip „viešbučių karalius ir karalių viešbučių šeimininkas“. Nors pakartoti puikią Ritz karjerą gali būti nemenkas iššūkis, motyvuoti studentai turi galimybę studijuoti šią filosofiją ir įgyti pasaulinio lygio išsilavinimą, kurie formuoja tuos bruožus, kuriais šiandien pasižymi „Ritz“ viešbučiai.

Aukštasis išsilavinimas, suteikiantis jums išskirtinumo

Siūlomų akademinių programų pagrindas yra César Ritz filosofija ir vertybės, todėl studentai turi galimybę išsiugdyti tas pačias savybes. Magistrantūros studijų programa skirta turizmui, svetingumo paslaugoms ir verslumui. Programą patvirtino reitingų viršūnėse esantis Derbio universitetas (JK). Programoje derinamos plačios akademinės studijos ir praktinė patirtis praktikos forma, kad būtų galima įgyti išskirtinį svetingumo sektoriaus suvokimą ir visapusišką praktinę patirtį. Jūs ir pamatysite, ir realiai pajusite, ką reiškia paties César Ritz šūkis, kai jis ištarė frazę „klientas visada teisus“! Su tarptautinio svetingumo ir turizmo industrijos verslo magistro diplomu įgysite gilesnį suvokimą, kad galėtumėte tirti pažangias verslo galimybes ir palaikyti tvarų bei sėkmingą verslą.

Viešbučių vadyba, verslo ekonomika ir turizmas – magistrantūros studijos

Programos partneriai

Ryšys su realybe ir viešbučių vadybos, verslo ekonomikos ir turizmo studijos, tiesiogiai atitinkančios darbdavių poreikius, – tai būdinga SEG, Swiss Education Group. César Ritz koledžo programos yra rengiamos ir pristatomos bendradarbiaujant su:

Parašykite mums

Magistro programa: verslumas tarptautiniame svetingumo ir turizmo sektoriuje – 1 metai, iš kurių 6 mėnesiai praktikos

César Ritz magistro laipsnis suteikia studentams tą papildomą pranašumą, kuris reikalingas viršūnei pasiekti. Tai yra modernios magistrantūros studijos, organizuojamos kartu su Anglijos Derbio universitetu. Studentai tikrai labai gerai pasirengia tiek dirbti vadovaujantį darbą, tiek susidoroti su šių dienų iššūkiais didelėse tarptautinėse kompanijose.

Priėmimo kriterijai

  • bakalauro laipsnis;
  • anglų kalbos lygis turi atitikti TOEFL iBT 80 arba IELTS 6.0;
  • motyvacinis laiškas;
  • gyvenimo aprašymas;
  • galiojančio paso kopija.

 

Susisiekite su mumis