Rinkitės mūsų dvejų metų profesines studijas ir įgykite aukščiausios kokybės Šveicarijos viešbučių vadybos diplomą

Šiose studijose yra visi praktiniai pagrindiniai dalykai, reikalingi 5 žvaigždučių viešbučiui valdyti. Studijų metu atliekama vienerių metų trukmės tarptautinė apmokama praktika žinomiausiuose pasaulio viešbučių tinkluose, suteikianti tokią darbo patirtį, kurios prireikia norint siekti sėkmingos tarptautinės karjeros. Per dvejus metus, iš kurių maždaug pusę laiko studijuojama mokykloje Šveicarijoje, jūs išmoksite visko: maisto ir gėrimų vadybos, rinkodaros, renginių vadybos, visų klientų aptarnavimo vadybos aspektų ir dar daug daugiau.

Pirmieji metai

Intensyviu penkių mėnesių laikotarpiu mokykloje pirmaisiais metais daugiausia dėmesio skiriama maisto ir gėrimų vadybai. Greta praktinės dalies, jūs mokysitės išlaidų valdymo, meniu planavimo, apskaitos pagrindų ir bendrojo aptarnavimo. Po šio praktinio aptarnavimo, susijusių teorinių temų ir vadybos kurso būsite pasirengę atlikti pirmąją šešių mėnesių trukmės praktiką.

Antrieji metai

Grįžę į mokyklą po pirmojo semestro ir praktikos, turėsite užtikrintą kompetenciją maisto ir gėrimų srityje, reikalingą tarptautiniuose prabangiuose viešbučiuose. Antraisiais metais gilinamasi į penkių žvaigždučių viešbučių veiklą. Programoje numatyti ne tik klientų aptarnavimo ir apgyvendinimo skyriaus valdymo kursai, bet ir lyderystė, rinkodaros, renginių organizavimo, apskaitos ir daug kitų kursų. Studijas užbaigsite po dar šešių mėnesių praktikos ir jau būsite pasirengę sėkmingai tarptautinei karjerai viešbučių valdymo srityje.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!

Viešbučių valdymo diplomas

Tarptautinė apmokama praktika

Studijų metu atliekama iš viso vienerių metų trukmės apmokama praktika. Ši praktika dažnai atliekama 5 žvaigždučių viešbučiuose ar kurortuose. Pasinaudodami plačiu mokyklos tarptautinių kontaktų tinklu, turėsite galimybę atlikti praktiką būtent ten, kur norite bet kurioje pasaulio vietoje. Pirmąją praktiką rekomenduojame atlikti maisto ir gėrimų industrijoje, o antrąją – klientų aptarnavimo. Po studijų įgysite ne tik labai platų viešbučių vadybos išsilavinimą visais viešbučių verslo aspektais, bet ir tarptautinės darbo patirties žymiausiuose pasaulio viešbučiuose. Taip pasiruošite greitai tarptautinei karjerai viename iš didžiausių pasaulio verslo sektorių.

Paraiškos dokumentai:

  • Vidurinio išsilavinimo brandos atestatas
  • Gyvenimo aprašymas
  • Motyvacinis laiškas
  • Paso kopija
  • Užpildyta paraiškos forma
Pateikite studijų paraišką jau šiandien!